» » Kler *2018* Oryginalny

Kler oglądaj online za darmo

Kler zobacz online
Rok produkcji:
2018
Kraj:
Gatunek:
Czas trwania:
2 godz. 13 min.
Zdjęcia:
Budżet:
Ocena:
7,3
Jakość:
720p
Wersja:
Oryginalny
Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.

Wybierz źródłо by oglądać Kler:

Kler - zwiastun online

Kler - film online

Kliknij by załadować...
Jeżeli film się nie wczytuje, wyłącz Adblock!
Play

Dostępne źródła alternatywne dla Kler:
Komentarze:
 1. Cebulka
  • Cebulka
  • 11 Październik 2018 17:53
  Smarzowski, jak niegdyś Wajda, podejmuje istotne dla zbiorowej tożsamości tematy. "Kler" muszę obejrzeć, ale jestem przekonany, że to znakomite kino, które "się wtrąca". I o to chodzi.

 2. Antifa
  • Antifa
  • 11 Październik 2018 17:55
  Cytat: admin
  Smarzowski, jak niegdyś Wajda, podejmuje istotne dla zbiorowej tożsamości tematy. "Kler" muszę obejrzeć, ale jestem przekonany, że to znakomite kino, które "się wtrąca". I o to chodzi.


  Obawiam się, że jak to szaleństwo karbowego kultury i innych akolitów Jarosława, jeszcze potrwa to takie filmy nie będą powstawały. Finansowanie publiczne będzie wykluczone, a prywatne firmy chcą dobrze żyć z państwem, jakie by ono nie było. Zatem do kina! 
Informacja
Członkowie grupy Guests nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
Copyright © 2018 fajne-filmy.pl
Rejestracja
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно